Menu główne

e-usługi i e-rejestracja

psim

Inspektor Ochrony Danych

r.pr. Przemysław Tuleja
e-mail: iod@szpitalmsw.rzeszow.pl

Korupcja szkodzi zdrowiu

korupcja

Aktualności

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować, że
Szpital SPZOZ MSWiA
został zgłoszony do plebiscytu

HIPOKRATES 2022

zorganizowanego przez Polska Press sp. z o.o., w kategorii

Szpital Roku,

https://nowiny24.pl/p/kandydat/sp-zoz-mswia%2C2887131/

Jednocześnie nasi Pacjenci docenili Personel Medyczny  pracujący w naszym Zakładzie,  nominując ich do poniższych kategorii :

Lekarz Rodzinny i POZ Roku

Pielęgniarka/Pielęgniarz  Roku

Kardiolog Roku

       Fizjoterapeuta Roku

Serdecznie gratulujemy nominacji i docenienia Państwa pracy przez pacjentów.

Wszystkich naszych Pacjentów  gorąco zachęcamy do głosowania za pomocą załączonych linków.

Celem plebiscytu jest nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem pacjentów. Ta ocena jest oczywiście subiektywna i zależy od doświadczeń każdego z pacjentów. Pozwala ona docenić medyków nie tylko za samo leczenie, lecz także za kulturę osobistą i podejście do pacjenta.

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.nowiny24.pl/hipokrates

bialy dom

kard1W dniu 24.06.2022 odbyła się kolejna edycja Rzeszowskich Spotkań z Diagnostyką Obrazową w Kardiologii, której organizatorem był Oddział Kardiologiczny i Pracownia Radiologii Zabiegowej SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie. Tegorocznym tematem przewodnim było zastosowanie rezonansu magnetycznego w diagnostyce kardiologicznej.Zaszczycili nas swoja obecnością i wygłosili wykłady:
Pani doktor Anna Jankowska z Lublina - Zastosowanie rezonansu magnetycznego serca w diagnostyce chorób układu krążenia,
Pani doktor Agnieszka Kostkiewicz z Rzeszowa - Rezonans magnetyczny serca okiem radiologa,
Pan profesor Andrzej Tomaszewski z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie - Zastosowanie echokardiografii w obrazowaniu żył płucnych.

Druga część spotkania - już tradycyjnie - była poświęcona ciekawym przypadkom klinicznym zdiagnozowanym dzięki zastosowaniu echokardiografii i rezonansu magnetycznego lub tomografii komputerowej serca.

Koleżankom i Kolegom, którzy włożyli trud w ich przygotowanie dziękuję.

W imieniu komitetu organizacyjnego
Andrzej Curzytek

Czytaj więcej...

Lek. Andrzej Włodyka, specjalista medycyny ratunkowej, kierownik Izby Przyjęć w SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie oraz wykładowca akademicki na kierunku lekarskim na Uniwersytecie Rzeszowskim, został wybrany najlepszym nauczycielem akademickim na Podkarpaciu w Plebiscycie Edukacyjnym zorganizowanym przez Polska Press Grupa. Pamiątkową statuetkę i dyplom odebrał na Zamku Królewskim w Warszawie.

W imieniu Dyrekcji i wszystkich pracowników  SPZOZ MSWiA w Rzeszowie serdecznie gratulujemy.

Anna Lubas odznaczenie 2

Czytaj więcej...

W dniu 21.04.2022 w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim  w Rzeszowie, odbyło się spotkanie Dyrekcji SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie z Wojewodą Podkarpackim, Panią Ewą Leniart,  mające na celu podsumowanie działalności  Szpitala Tymczasowego dedykowanego pacjentom        z COIVID-19

Pani Wojewoda  złożyła podziękowania dla Dyrekcji Szpitala, lekarzy, pielęgniarek oraz całego personelu SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie za pomoc w tworzeniu i bieżącym funkcjonowaniu Szpitala Tymczasowego oraz za ogromne zaangażowanie, a także podjęte działania na rzecz leczenia             i niesienia pomocy chorym w czasie epidemii wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, podkreśliła również,  że działalność Szpitala Tymczasowego  pozwoliła na odciążenie pozostałych szpitali w województwie poprzez uruchomienie dodatkowych łóżek dla pacjentów zakażonych SARS-CoV-2, przy jednoczesnym zapewnieniu leczenia pacjentów z COVID-19 w warunkach stricte szpitalnych. Szpital w okresie swojej działalności od 26 listopada 2020 r.  do 31 marca 2022 r. przyjął łącznie 1602 pacjentów.

Na tą okoliczność, w dowód uznania na ręce Dyrekcji SPZOZ MSWiA w Rzeszowie,  złożony został pamiątkowy grawer.

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że dzień 18 lutego 2021 r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy w SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie, w zamian za święto przypadające w dniu 01 stycznia 2022 r. (sobota).

SPZOZ MSWiA w Rzeszowie, Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej informuje, że z dniem 1 stycznia 2022 r., lek. med. Krystyna Szyszkowska-Prokopowicz zaprzestała udzielać świadczeń jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej.

Opiekę nad naszymi małymi pacjentami  sprawują lekarze pediatrzy  lek. med. Ewa Rogozińska oraz lek. med. Agata Mendyka-Przydział.

Osoby dorosłe będą mogły skorzystać ze świadczeń pozostałych lekarzy POZ udzielających świadczeń w naszej poradni.

Rejestracja:
17 86 43 310
17 86 43 280

Uprzejmie informujemy, że dzień 24 grudnia 2021 r. (piątek) będzie dniem wolnym od pracy w SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie, w zamian za święto przypadające w dniu 25 grudnia 2021 r. (sobota).

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej szóstej edycji „Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej Live”, która odbędzie się w dniu 03.12.2021 roku, w sali konferencyjnej Hotelu Nowy Dwór Hotel & Spa w Rzeszowie - Świlcza 146 E. Sesja przedpołudniowa rozpocznie się o godz. 10.00 zaś sesja główna z zabiegami "na żywo" o 14.00 na sali głównej.

Zaproszeni goście - wybitni operatorzy wraz z personelem naszej Pracowni Radiologii Zabiegowej przeprowadzą transmitowane na żywo do sali konferencyjnej zabiegi inwazyjne z zakresu chorób strukturalnych serca, angioplastyki naczyń wieńcowych, a także po raz pierwszy w Polsce na żywo zabieg wszczepienia reduktora przepływu do zatoki wieńcowej. Prezentowane na żywo zabiegi przedzielone będą krótkimi sesjami wykładowymi oraz ciekawą dyskusją w gronie zaproszonych gości i ekspertów. Bezpośrednio po konferencji zapraszamy zarejestrowanych uczestników konferencji na wspólną kolację, a następnie już po zakończeniu konferencji na koncert gwiazdy wieczoru.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji prosimy o dokonanie bezpłatnej rejestracji najpóźniej do dnia 26.11.2021. Warunkiem udziału w konferencji jest odbycie pełnego szczepienia przeciwko Covid -19, potwierdzone stosownym certyfikatem w wersji papierowej lub w aplikacji mObywatel. 

PROGRAM i REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ

W imieniu komitetu organizacyjnego:

dr n. med. Piotr Wańczura