VIII edycja Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej – Live

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej ósmej już edycji „Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej Live”, która odbędzie się w dniach 01-02.12.2023 roku, w sali konferencyjnej Hotelu Nowy Dwór w Rzeszowie – Świlcza 146 E oraz na sali hybrydowej Pracowni Radiologii Zabiegowej (drugi dzień warsztatowy) Szpitala MSW w Rzeszowie. Sesja przedpołudniowa rozpocznie się tradycyjnie o godz. 10.00 zaś sesja główna z zabiegami „na żywo” o godz. 14.00 na sali głównej.

Zaproszeni goście – wybitni operatorzy z kraju i zagranicy wykonają na żywo teletransmitowane i komentowane dla Państwa zabiegi z zakresu leczenia choroby wieńcowej, obejmujące angioplastyki rozwidleń tętnic wieńcowych czy udrożnienia przewlekłych okluzji a także zabiegi strukturalne we wrodzonych wadach serca. Prezentowane na żywo zabiegi przedzielone będą jak zwykle krótkimi sesjami
wykładowymi oraz ciekawą dyskusją w gronie zaproszonych gości i ekspertów. Bezpośrednio po konferencji zapraszamy zarejestrowanych uczestników konferencji na wspólną kolację.

W drugim, warsztatowym dniu konferencji 02 grudnia kontynuować będziemy na terenie Pracowni Radiologii Zabiegowej i na sali hybrydowej szkolenie TYLKO dla lekarzy zainteresowanych tematami przezskórnego leczenia wad strukturalnych serca oraz technikami leczenia rozwidleń tętnic wieńcowych. Zgłoszenia przyjmujemy na miejscu w pierwszym dniu konferencji – ilość miejsc ograniczona. Tego dnia konferencje planujemy zakończyć około godz. 13.00.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji prosimy o dokonanie bezpłatnej rejestracji najpóźniej do dnia 20.11.2023 r.

W imieniu komitetu organizacyjnego:
dr n. med. Piotr Wańczura

Rejestracja dostępna na stronie: pkkzlive.szpitalmsw.rzeszow.pl