TELEMONITORING PACJENTÓW Z NIEWYDOLNOŚCIĄ SERCA. PROJEKT PILOTAŻOWY MODELU TELEMEDYCZNEGO W KARDIOLOGII

W związku z realizacją projektu pilotażowego modelu telemedycznego w kardiologii, pod nazwą „Telemonitoring pacjentów z niewydolnością serca. Projekt pilotażowy” informujemy, że rozpoczynamy Nasze spotkania z Pacjentami zapisanymi do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej w przychodniach:

• Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach , ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 54 – spotkanie 22 czerwca 2023, o godz.12.00
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SOKRATES, Zgłobień 67A – spotkanie 23 czerwca 2023r., o godz.12.00
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BAN-MED”, Dobrzechów 466A, spotkanie 24 czerwca 2023r., o godz.12.00
  • NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „PANACEUM”, Pruchnik, ul. Szkolna 10a, spotkanie 27 czerwca 2023r. o godz.13.00.
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SOKRATES, Niechobrz 795 – spotkanie 28 czerwca 2023r. o godz.12.00.
  • Centrum Medyczne MEDMAR , Haczów 84a – spotkanie 30 czerwca 2023r. o godz.12.00.

Celem tych spotkań jest wyłonienie pacjentów kwalifikujących się do naszego projektu.

Projekt zakłada przetestowanie telemonitoringu w warunkach domowych osób chorych na niewydolność serca, ich edukację, zwiększenie telewizyt, możliwość konsultacji z kardiologiem a przede wszystkim koordynację tych działań i wspólne działanie lekarza POZ i kardiologa.

Projekt „Telemonitoring pacjentów z niewydolnością serca. Projekt pilotażowy modelu telemedycznego w kardiologii” finansowany jest ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021 oraz z budżetu państwa.

Liderem projektu jest Szpital MSWiA w Rzeszowie, partnerem naukowym jest Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Partnerami są również wymienione wyżej podmioty lecznicze realizujące świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:

www.niewydolnoscserca.rzeszow.pl