Praktyczne ćwiczenia ewakuacyjne w naszym szpitalu

24 czerwca na terenie SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie przeprowadzono praktyczne ćwiczenia „Pożar w Oddziale Neurologicznym, sprawdzenie organizacji i warunków ewakuacji w Oddziale  Neurologicznym”. Scenariusz ćwiczeń zakładał powstanie pożaru w jednym z pomieszczeń oddziału. Personel medyczny pod nadzorem Lekarza Kierującego Oddziałem oraz Pielęgniarki Oddziałowej sprawnie  przeprowadził ewakuację pacjentów zgodnie z obowiązującymi procedurami – najpierw do bezpiecznej części oddziału, a następnie do wyznaczonego miejsca zbiórki poza budynkiem.

Ćwiczenia zostały przeprowadzone we współpracy z Państwową Strażą Pożarną i miały na celu doskonalenie procedur oraz sprawdzenie gotowości personelu do działania w sytuacjach zagrożenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sprawny przebieg ćwiczeń. Bezpieczeństwo pacjentów i personelu pozostaje naszym priorytetem.

Galeria zdjęć

Drogi Użytkowniku, używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że możesz zarządzać cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce prywatności i plików cookies. View more
Akceptuję
Nie akceptuję