W dniu dzisiejszym w Urzędzie Wojewódzkim Pani Wojewoda Teresa Kubas- Hul, wręczyła akt powołania na funkcję konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie gastroenterologii dla obszaru województwa podkarpackiego dyrektorowi naszego szpitala Panu profesorowi Krzysztofowi Gutkowskiemu.


Pan profesor pełnił uprzednio tę zaszczytną funkcję przez dwie pięcioletnie kadencje.
Jednym z działań priorytetowych nowego konsultanta wojewódzkiego będzie zwiększenie dostępności do deficytowych świadczeń z zakresu gastroenterologii poprzez uruchomienie w naszym szpitalu od dnia 2 czerwca bieżącego roku Oddziału Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych.
Ponadto, zostanie uruchomiona także poradnia gastroenterologiczna, która również wpłynie na poprawę dostępności do świadczeń z zakresu gastroenterologii udzielanych w trybie ambulatoryjnym.
Panu profesorowi życzymy dalszych sukcesów i kontynuacji działań na rzecz prężnego rozwoju gastroenterologii w województwie podkarpackim.
Najnowsze wpisy
- Praktyczne ćwiczenia ewakuacyjne w naszym szpitalu 26-06-2026
- Praktyczne ćwiczenia z zakresu udzielania I pomocy w ramach Krajowego Treningu Pierwszej Pomocy Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej 23-06-2026
- KRAJOWY TRENING PIERWSZEJ POMOCY AKADEMII OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ 17-06-2026
- Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej 12-05-2026
- SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie realizuje przedsięwzięcie pn.: „Poprawa dostępu oraz jakości opieki kardiologicznej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie” 23-04-2026
17 86 43 312


