Pan dr Andrzej Włodyka, Kierownik SOR wraz z Klubem Asseco Resovia zdobył puchar CEV Volleyball Cup 2024

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Pan dr Andrzej Włodyka, Kierownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego pełniący od wielu lat funkcję lekarza opiekującego się siatkarzami klubu Asseco Resovia, wraz z Klubem zdobył puchar CEV Volleyball Cup 2024. Po raz pierwszy w historii polska drużyna siatkówki sięgnęła po tak zaszczytne trofeum.

W związku z powyższym Szpital otrzymał od Zarządu Klubu list gratulacyjny, którego treść zamieszczamy poniżej.

Dziękujemy za opiekę medyczną, wszelką pomoc i ogromną życzliwość Panu Doktorowi Andrzejowi Włodyce, Panu Profesorowi Krzysztofowi Gutkowskiemu oraz całej załodze szpitala MSWiA w Rzeszowie. Poczucie bezpieczeństwa zawodników i zapewnienie najwyższych standardów opieki medycznej to fundamentalne wartości dla naszego Klubu. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia i pomocy naszych partnerów medycznych. Szczególne wyrazy uznania i wdzięczności chcielibyśmy skierować do Pana Doktora Andrzeja Włodyki, który od sześciu lat pełni rolę lekarza klubowego Asseco Resovii. Jego wiedza, zaangażowanie i pomoc jest nieoceniona.

Serdecznie dziękujemy!

Asseco

Na zdjęciu Pan dr Andrzej Włodyka z pamiątkowym tablo i złotym medalem, Prezes Zarządu Asseco Resovia Pan Piotr Maciąg oraz Dyrektor Szpitala prof. Krzysztof Gutkowski