Menu główne

e-usługi i e-rejestracja

psim

Inspektor Ochrony Danych

r.pr. Przemysław Tuleja
e-mail: iod@szpitalmsw.rzeszow.pl

Korupcja szkodzi zdrowiu

korupcja

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej szóstej edycji „Podkarpackiej Konferencji Kardiologii Zabiegowej Live”, która odbędzie się w dniu 03.12.2021 roku, w sali konferencyjnej Hotelu Nowy Dwór Hotel & Spa w Rzeszowie - Świlcza 146 E. Sesja przedpołudniowa rozpocznie się o godz. 10.00 zaś sesja główna z zabiegami "na żywo" o 14.00 na sali głównej.

Zaproszeni goście - wybitni operatorzy wraz z personelem naszej Pracowni Radiologii Zabiegowej przeprowadzą transmitowane na żywo do sali konferencyjnej zabiegi inwazyjne z zakresu chorób strukturalnych serca, angioplastyki naczyń wieńcowych, a także po raz pierwszy w Polsce na żywo zabieg wszczepienia reduktora przepływu do zatoki wieńcowej. Prezentowane na żywo zabiegi przedzielone będą krótkimi sesjami wykładowymi oraz ciekawą dyskusją w gronie zaproszonych gości i ekspertów. Bezpośrednio po konferencji zapraszamy zarejestrowanych uczestników konferencji na wspólną kolację, a następnie już po zakończeniu konferencji na koncert gwiazdy wieczoru.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji prosimy o dokonanie bezpłatnej rejestracji najpóźniej do dnia 26.11.2021. Warunkiem udziału w konferencji jest odbycie pełnego szczepienia przeciwko Covid -19, potwierdzone stosownym certyfikatem w wersji papierowej lub w aplikacji mObywatel. 

PROGRAM i REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ

W imieniu komitetu organizacyjnego:

dr n. med. Piotr Wańczura